[data]

4 Items

Znaczenie modlitwy autorstwa Czesław Bassara

Książka znaczenie modlitwy zachęca nas do modlitwy, jakiej chce od nas Bóg! Znaczenie modlitwy to pomocna książka i dogłębnie badająca temat modlitwy opierająca się na biblijnym fundamencie. Przytacza ona cytaty wielkich wojowników modlitwy i daje wiele praktycznych rad przydatnych w naszych codziennych modlitwach. Książka Znaczenie modlitwy pomoże Ci wzbogacić Twoje życie modlitewne.


Jaką wolność przynosi Jezus Chrystus? autorstwa Czesław Bassara

W książce „Jaką wolność przynosi Jezus Chrystus?” dr Czesław Bassara, kaznodzieja i teolog chrześcijański koncertuje całkowicie swoje rozważanie na osobie Pana Jezusa Chrystusa. Co naprawdę znaczy, że Jezus Chrystus jest Synem Bożym? Co znaczy, ze jest Synem Człowieczym? Jaką wolność naprawdę przyniósł nam Syn Boży? W jaki sposób mogę w tej wolności prawdziwie żyć. Na te i wiele innych pytań znajdziemy odpowiedź w tej książce.


Kategoria: Wszystkie

Tak wielkie zbawienie autorstwa Czesław Bassara

„To, jakże my ujdziemy cało, jeżeli zlekceważymy tak wielkie zbawienie?” Hebr. 2,3a

W książce „Tak wielkie Zbawienie” dr Czesław Bassara, kaznodzieja i teolog chrześcijański w niezwykle prosty i zachęcający sposób przybliża nam temat wielkiego Bożego zbawienia. Książka zawiera bardzo dużo odniesień do różnych tekstów Pisma Świętego co stanowi jej szczególny atut. Wspaniała lektura i dobra pomoc również do studiowania Biblii w grupach domowych.


Kategoria: Rozważania