Gorąco witamy Cię na naszej stronie internetowej. Naszą modlitwą jest abyś mógł doświadczyć bożego błogosławieństwa, gdy będziemy dzielić się z Tobą dobrymi rzeczami, które Pan Bóg czyni pośród nas i abyś uwierzył, że jest On zainteresowany również Twoim życiem.

W naszej społeczności wierzymy, że Pan Bóg ma plan dla życia każdego człowieka –wielki i wspaniały cel do zrealizowania w życiu Jego dzieci. Wszystko zaczyna się od poznania Boga poprzez Jego Syna, a naszego Pana, Jezusa Chrystusa. Kiedy powierzysz się już Jego opiece – to znaczy, gdy uznasz Go jako swojego Pana i Zbawiciela, który umarł za Ciebie na krzyżu, wyznasz Mu swoje grzechy i przyjmiesz Jego przebaczenie – Twoje życie będzie bezpieczne już w Jego rękach. Możesz odkryć ten cel i rozpocząć wypełnianie go dzięki Jego mocy i sile. Boże Słowo, Pismo Święte obiecuje, że życie z Panem Bogiem daje człowiekowi harmonię, pokój i radość.

Kościół Wolnych Chrześcijan w RP jest jednym z kościołów protestanckich działającym w Polsce od ponad 100 lat.

Poprzez tą stronę chcemy pokazać Ci, jak wygląda codzienność i służba naszej społeczności. Wierzymy, że można każdego dnia służyć Bogu i ludziom, a to wnosi w życie radość i spełnienie.

Niech Cię Bóg błogosławi!