Posłuchaj opowiadań audio zrealizowanych na najwyższym poziomie. Historie zostały ubrane w realistyczne dźwięki, przyjemną muzykę i niezawodny głos Marii Seweryn.
Nic tylko usiąść wygodnie z dziećmi i posłuchać.
Na płycie znajdziesz następujące historie:
Wazuś | Mały, chabrowy wazonik marzy, by – podobnie jak inne dzieła Immy – wzbudzić zachwyt któregoś z klientów i tym samym znaleźć swego nabywcę. Zamiast ze swoim marzeniem spotyka się z odrzuceniem,samotnością i gorzkim rozczarowaniem. Na jego kruchej skorupce pojawiają się kolejne pęknięcia. Czy ktoś go jeszcze pokocha? Odkryj historię, w której potęga Bożej miłości potrafi zmienić w dobro wszystko, co złe i trudne.
Świecik | Lampka, która wyruszyła w świat, by dowiedzieć się, jak być sobą. Pośród wielu przygód poznała Kogoś, kto troszczył się, byłej wnętrze zawsze rozświetlało wszelki mrok. Lampka odkryła jedyne,niezawodne i skuteczne paliwo. Paliwo konieczne, by bezpiecznie iść przez życie.
Niemainnego | Ciche myszki, krety o aksamitnym futerku i pracowite bobry, złośliwe małpy, niefrasobliwe wiewiórki i dumne łabędzie – to tylko niektórzy z mieszkańców krainy, w której każdy myśli, że zna sposób na dobre życie. Każdy żyje po swojemu, jednak każdemu czegoś brakuje… No chyba że mieszka w dzielnicy Niemainnego…
autor: Grzegorz Przeliorz
czyta: Maria Seweryn